Par mums

Laipni lūdzam internetveikalā Melony.lv!

Mēs ar prieku uzņemamies gida pienākumus un piedāvājam jums aizrautīgu ekskursiju dāvanu pasaulē!

Dāvanas izvēle vienmēr ir grūts un atbildīgs uzdevums. Vai nu nevar atrast piemērotu dāvanu, vai arī dāvanai vajadzīgs papildinājums, lai tā izskatītos īpaša. Tāpēc dāvanas meklējumi pārvēršas saspringtā eksāmenā un cerībā: «Varbūt patiks!»

Mēs piedāvājam jums veikalu, kurā katra dāvana ir oriģināla, sirsnīga, vērtīga un neaizmirstama. 
Tagad jums nevajadzēs lieki tērēt laiku un enerģiju, meklējot kaut ko īpašu…
Veikals Melony.lv – tā ir lādīte, pilna ar dāvanām visiem dzīves gadījumiem. Katra jūsu izvēlētā dāvana būs neaizmirstama un sagādās prieku saņēmējam. 

Pasakainas dāvanas bērniem – lelles un rotaļlietas. Neaizmirstamas dāvanas visiem – foto albumi, foto rāmīši un apsveikuma kartītes. Garšīgas dāvanas gardēžiem – kafija, tēja un konfektes. Dāvanas mājas komfortam – aromāti, trauki un tekstils. Lietišķas dāvanas biznesa partneriem – pildspalvas un vizītkaršu etvijas. Dāvanas skaistumam – brīnišķīgas rotaslietas. Dāvanu iesaiņojums – kastītes un maisiņi.

Mēs vienmēr jūs pārsteigsim ar skaistām un kvalitatīvām precēm, krāšņiem attēliem un aprakstiem. Sortiments tiek pastāvīgi atjaunots, tāpēc šeit jūs vienmēr iegādāsieties kaut ko jaunu un oriģinālu.

Vietnes ērtā navigācija ļaus jums viegli atrast vēlamo dāvanu. Pasūtījuma noformēšana aizņems tikai dažas sekundes – vienkārši pievienojiet grozam, bet pēc tam aizpildiet vajadzīgos laukus. 
No šā brīža jūs droši varat teikt: Melony.lv – mans veikals!

Bet tagad… 
Ērti iekārtojieties krēslā, un, baudot aromātisku tēju, dodieties kopā ar mums aizrautīgā piedzīvojumā pa iedvesmas pilno Melony.lv pasauli.